You are currently viewing Pilates dla mieszkańców Włocławka

Pilates dla mieszkańców Włocławka

Już w piątek 28.10 rusza rekrutacja uczestniczek do projektów pilatesowych , których celem jest poprawa formy psychofizycznej i społecznej.  W programie Pilates z nauczycielem, fizjoterapia, masaż, warsztaty mediacyjne, muzykoterapia, podologia, warsztaty medyczne z lekarzem oraz dwie inicjatywy społeczne. Wszystko to całkowicie za darmo dla mieszkańców Włocławka. 

Kryteriami przyjęcia do projektu są: osoby zamieszkujące miasto Włocławek, osoby zamieszkujące strefę rewitalizacji, kobiety 50+, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności lub korzystające ze wsparcia MOPS.

,,Prozdrowotny i prospołeczny pilates dla mieszkańców Włocławka”  16/5/G/2022 oraz ,,Pilates dla zdrowia psychofizycznego i społecznego mieszkańcó Włocławka” 17/5/G/2022. Środki nabyte z Europejskiego Funduszu Społecznego we współpracy z Lokalną Grupą Działania Miasto Włocławek.

Chętne osoby spełniające powyższe kryteria zapraszamy do zgłoszeń z załączonym formularzem w gabinecie masażu i pilatesu FunkcjoMasaż ul. Metalowa 16 we Włocławku. Konsultacje umawianie telefonicznie pod numerem 669-608-660.

Rekrutacja trwa 28.10.2022-3.11.2022

FunkcjoMasaż

Anna Wodrowska