You are currently viewing Pilates dla mieszkańców Włocławka

Pilates dla mieszkańców Włocławka

Już w poniedziałek 17.10.2022 ruszyła rekrutacja uczestniczek do projektów pilatesowych , których celem jest poprawa formy psychofizycznej. W programie Pilates z nauczycielem, fizjoterapia, masaż, warsztaty mediacyjne, muzykoterapia, podologia, warsztaty medyczne z lekarzem oraz dwie inicjatywy społeczne. Wszystko to całkowicie za darmo dla mieszkańców Włocławka. Warunkami przyjęcia do projektu są: osoby zamieszkujące miasto Włocławek, osoby zamieszkujące strefę rewitalizacji, kobiety 65+, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności lub korzystające ze wsparcia MOPS.

,,Prozdrowotny i prospołeczny pilates dla mieszkańców Włocławka” 5/G/2022/001 oraz ,,Pilates dla zdrowia psychofizycznego i społecznego mieszkańcó Włocławka” 5/G/2022/002. Środki nabyte z Europejskiego Funduszu Społecznego we współpracy z Lokalną Grupą Działania Miasto Włocławek.

Chętne osoby spełniające powyższe kryteria zapraszamy do zgłoszeń z załączonym formularzem w gabinecie masażu i pilatesu FunkcjoMasaż ul. Metalowa 16 we Włocławku. Konsultacje umawianie telefonicznie pod numerem 669-608-660.

 

Rekrutacja trwa do 24.10.2022

 

FunkcjoMasaż

Anna Wodrowska